Bir adet Gökhan olarak uzun yıllar uğraştığım,öğrendiğim ve sizlere fayda sağlayacak bir site kurmak istedim ve birazcık başarılı olmaya başladım gibi..

Amacım; Yaratıcı , Girişimci ruhları hayata çıkartmak için bir yola sitemde girmek istedim,umarım sizlere yararlı olur ve herkese ufakta olsa fayda sağlamak beni çok memnun edeceğini sizlere bildirmek isterim. Her zaman inanın ve başarmaya aç olun. Pes etmek veya hayal kırıklıklarınızı arkada bırakın ve ünlü düşünürlerin felsefesiyle yola çıkın “BU HAYATA BİR KERE GELİYORSUN” teorisini aklınızdan çıkartmayın.

Peki Ben kimim; Türkiye’nin büyük firmalarında müdürlük ve üst düzey yöneticilik yapmış, deneyim ve bilgi birikimlerimle önemli projelerde yer almış, başarıya aç, pozitif düşünüp harekete geçen, umduğunu değil ummadıklarını da gördüğü, okumayı seven, basketbol ve futbolla ilgilenen, hafta sonları kulaklığını takıp koşu yapan, atasporu olarakta mangal yapıp yemeyi,yedirmeyi seven ve hayatın çalımını çok yemiş ve bir o kadarda pes etmemiş bir qokhan…